Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA Kurse ne lenden e matematikes
QTA Kurse ne lenden e matematikes
0 Lek
Postuar më 09.12.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Nëse dëshironi të keni rezultate të shkëlqyera në lëndën e Matematikës, QTA ju fton të merrni pjesë në kurset për lëndën e matematikës për shkollat 9-vjeçare dhe të mesme.

Gjithashtu nëse je maturant, regjistrohu për programin e përgatitjes për Maturën Shtetërore 2023.

Për më shumë informacione, na kontaktoni në numrat +355698778837 / +355692078837 ose mund të na vizitoni në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën "Bilal Konxolli", afër Selvisë në Tiranë.
Ju mirëpresim!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.