Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA Kurse intesive ne gjuhe te huaja
QTA Kurse intesive ne gjuhe te huaja
1000 Lek
Postuar më 11.11.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 1000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Mëso një gjuhë të re në QTA. Tek ne do të gjeni të vetmit pedagogë që do arrijnë tju perfeksionojnë gjuhën e huaj.
QTA ofron kurse për gjuhën Angleze, Gjermane dhe Italiane në të gjitha nivelet dhe për të gjitha moshat.
Çfarë prisni? Për më shumë informacione, ju ftojmë të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit +355 69 877 8837 / +355 69 207 8837 ose të na vizitoni në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën "Bilal Konxholli", afër Selvisë, Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.