Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA Kurs 2 ditor Graphic Design
QTA Kurs 2 ditor Graphic Design
5000 Lek
Postuar më 09.12.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 5000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jeni të kushtuar ndaj punës dhe nuk keni kohë të kryeni një trajnim? Qendra e Trajnimeve të Avancuara hap grupin e ri për të mësuar sesi të krijoni postera, materiale, postime, banner-a, kartëvizita, prezantime dhe botime për shtyp për vetëm 2 ditë.

Kursi kryhet ONLINE në platformën MS Teams.

Për të marrë pjesë, na kontaktoni në DM ose në numrat tanë të telefonit.

+355 69 877 8837
+355 69 207 8837

Ose na vizitoni në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën "Bilal Konxholli", afër Selvisë, Tiranë.

Ju mirëpresim.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.