Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Programim ne Python KURS UNIVERSITAR
Programim ne Python KURS UNIVERSITAR
25000 Lek
Postuar më 29.11.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraadronis

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraadronis

+355694872493

  • Cmimi: 25000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Dëshironi të mësoni një gjuhë programimi si Python dhe të çertifikoheni në nivel ndërkombëtar? Jemi këtu për t'ju ndihmuar ta bëni këtë dëshirë një realitet.

Mësimi i gjuhës Python me një mësimdhënie e bazuar në sistemin CISCO është çelësi i suksesit. Ju mirëpresim të merrni pjesë. Na kontaktoni në Whats App në numrin +355 69 487 2493 ose në emailin tonë kurseadronis@outlook.com.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.