Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Programim ne CSHARP KURS UNIVERSITAR
Programim ne CSHARP KURS UNIVERSITAR
28000 Lek
Postuar më 30.11.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraadronis

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraadronis

+355694872493

  • Cmimi: 28000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Një nga gjuhët më të bukura dhe të përdorura vjen me një super kurs tek ne. Leksione, detyra dhe punët e laboratorit do ju bëjnë një ekspert të gjuhës C#.

Çfarë prisni? Zbuloni magjinë dhe kënaqësinë që gjuha C# ju ofron. Ju mirëpresim të merrni pjesë. Na kontaktoni në Whats App në numrin +355 69 487 2493 ose në emailin tonë kurseadronis@outlook.com.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.