Automjete/Makina/Peugeot 307
Peugeot 307
1800 Euro
Postuar më 26.06.2022
Njoftim i Verifikuar
Meti99

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Meti99

+355692694789

 • Cmimi: 1800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Peugeot
 • Modeli: 307
 • Viti: 2003
 • KM: 245000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Shes Peugeot 307.Viti 2003.2.0 nafte.Shitet per arsye sepse kam marre makine tjeter me portobagazh.Shume ekonomike dhe familjare.Shume e paster nga brenda. Nga jashte vetem disa gervishtje te vogla.Nuk ka nevoje per asnje sherbim.Letrat i mbarojne ne fund te dhjetorit.Cmimi 1mije e 800 € i diskutueshem.Ne cmim perfshihen dhe nje pale goma te tjera.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.