Modë e Sport/Paisje Sportive/Ore Dore per rregullimin e presionit gjakut
Ore Dore per rregullimin e presionit gjakut
3000 Lek
Postuar më 22.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 3000 Lek
  • Kategoria: Paisje Sportive
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Ore Dore per rregullimin e presionit gjakut
Ore dore e cila sherben per rregullimin e presionit te gjakut gjate nates per personat qe kane probleme tensioni dhe kardiovaskulare.E sapo ardhur nga Gjermania
Çmimi: 3000Lek
Kontakt: +355 682222755
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.