Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Okazion Shitet Toke Gjiri i Lalezit Bregdet
Okazion Shitet Toke Gjiri i Lalezit Bregdet
15 Euro
Postuar më 29.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Autooferta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Autooferta

+355692066636

  • Cmimi: 15 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Okazion Shitet ose Nderrohet me apartament ose Makine toke ne Gjirin e Lalezit ne bregdet me dokumentacion te rregullt. E gjitha me pamje nga Deti. Toka ndodhet 5-7 min larg nga deti ne rruge te asfaltuar. Mund te shitet e gjitha ose gjysma. E pershtatshme per komplekse turistike, vreshtari, e aktivitete te ndryshme bujqesore dhe turistike.Cmimi per m2 eshte 15 euro/m2 Ne rast interesimi gjithcka eshte e diskutueshme.

Kontakt: +355 692066636
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.