Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion Shitet Shtepi private Stacioni Trenit
Okazion Shitet Shtepi private Stacioni Trenit
240000 Euro
Postuar më 24.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 240000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„OkazionđŸ”„
đŸ’„Shitet Vile 2-kateshe ne qender te qytetit te Durresit, pran Stacionit te trenit.đŸ’„
âžĄïžVetem 10m nga rruga kryesor.
📐Siperfaqe trualli 230m2.
đŸ”čKati i pare 104m2
Organizuar nga:
đŸ”čgarazhdi i makines
đŸ”č2 dhoma gjumi
đŸ”č1wc
đŸ”čguzhine/soxhorno
âžĄïžKati i dyte siperfaqe 108m2.
Organizuar nga
🔾2dhoma gjumi
🔾1wc
🔾guzhine/soxhorno
🔾ballkon.
✅Shtepia e rrethuar nga te gjitha anet.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
✅E pershtatshme per shtepi banimi dhe biznese te ndryshme.
🏙Nje nga zonat me te qeta dhe te favorshme te qytetit.
đŸ’¶Cmim 240.000€ i diskutueshem
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.