Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion Shitet Shtepi Private 2+1 ne Durres
Okazion Shitet Shtepi Private 2+1 ne Durres
49000 Euro
Postuar më 29.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 49000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„đŸ”„Super OkazionđŸ”„đŸ”„
đŸ’„ Shitet shtepi private 2+1 ne zonen e Ish Fabrikes se Makaronave ne Durres.đŸ’„
📐Siperfaqe trualli 650m2
📐Sipefaqe ndertimi 120m2 si dhe magazine.
đŸ”čKa 2 hyrje per ne prone.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
âžĄïžVetem 2 minuta nga rruga kryesore
Pamje nga qyteti i Durresit.
Cmimi: Okazion nga 85.000€ ne 50.000€
Kontakto tani: 0699622340
Per prona te tjera na ndiqni ne instagram.com/blejprona
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.