Modë e Sport/Paisje Sportive/Okazion Shitet Orbitrek
Okazion Shitet Orbitrek
28000 Lek
Postuar më 22.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 28000 Lek
  • Kategoria: Paisje Sportive
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet nje orbitrek ne gjendje te shkelqyer pune.Stepi ka rregullatorin e forces si dhe ekranin i cili gjate punen tregon,shpejtesine,nr. e stepit,kohen,kalorite si dhe pulsin e zemres.
Çmimi: 28.000Lek
Kontakt: +355 682222755
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.