Automjete/Makina/Okazion shitet Merceses Benz CClass 2012
Okazion shitet Merceses Benz CClass 2012
11500 Euro
Postuar më 23.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Autooferta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Autooferta

+355692066636

 • Cmimi: 11500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2012
 • KM: 135000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Merceses Benz C-Class
Viti (nentor) 2012
250 benzinë 4 Matic (4x4)
135.000 km
Me liber sherbimesh , si ne shqiperi , dhe jashte. Importuar nga Kanadaja , ne nentor 2020.

Sedilje me ngofje
Timon Amg , me komanda F1
Aux
BlueTooth Audio
USB
CD/DVD/MP3
4 Goma te reja te vendosura, 70%
Çertifikate xhamash te zi
Sherbime te kryera me pjese origjinale , te gjitha me fatura.

Çmimi : 11.500€
Kontakt: +355 692066636
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.