Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet apartament 2+1 ne Iliria
Okazion Shitet apartament 2+1 ne Iliria
39000 Euro
Postuar më 27.11.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 39000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„Super okazionđŸ”„
đŸ’„Shitet apartament 2+1 ne Iliria.đŸ’„
🏱Pallat i ri i pa demtuar nga termeti.
▶Kati i 9 me ashensor. Siperfaqe e apartamentit 92m2.
Organizuar nga:
đŸ”čkorridori ndares
đŸ”č2 dhoma gjumi
đŸ”č2wc
đŸ”čguzhine/soxhorno
đŸ”č1 ballkon nga lindja dhe pamje nga deti.
🛋Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
📂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 39.000€
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.