Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet apartament 2+1 ne Iliria
Okazion Shitet apartament 2+1 ne Iliria
39000 Euro
Postuar më 02.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 39000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
🔥Super okazion🔥
đź’ĄShitet apartament 2+1 ne Iliria.đź’Ą
🏢Pallat i ri i pa demtuar nga termeti.
▶️Kati i 9 me ashensor. Siperfaqe e apartamentit 92m2.
Organizuar nga:
🔹korridori ndares
🔹2 dhoma gjumi
🔹2wc
🔹guzhine/soxhorno
🔹1 ballkon nga lindja dhe pamje nga deti.
🛋Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
đź“‚Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 39.000€
Kontakto tani:
📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.