Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion Shiten Super Apartamente
Okazion Shiten Super Apartamente
1100 Euro
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Autooferta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Autooferta

+355692066636

  • Cmimi: 1100 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit
Apartamente 2+1 dhe 2Banjo
Apartamente 3+1 dhe 2Banjo
Cdo apartament perfshin e garazhdin per makinen.
Cmimi duke filluar nga 1100€/Meter
Kontakt: +355 692066636
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.