Elektronika/Audio Video e CCTV/Okazion Shiten Kamera Sigurie
Okazion Shiten Kamera Sigurie
1490 Lek
Postuar më 26.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 1490 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Shiten Kamera Sigurie importuar nga Anglia.
Kamera Indoor HD AHD
Night Vision
Sasi e limituar
Cmimi në ofertë 1,490 Lek
Transport në të gjithë Shqipërinë
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.