Elektronika/Audio Video e CCTV/Okazion Set Kamera Makine Full HD
Okazion Set Kamera Makine Full HD
4800 Lek
Postuar më 13.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 4800 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Set Kamera Makine Full HD
Seti Përmban:
Kamerën Para
Kamera e Pasme
Aksesorët përkatës për të dy kamerat
Kamera mund të regjistrojë rrugën në rast aksidenti, ose gjobvenie të pa drejtë. Gjithashtu e përshtatshme për Taksi.
Rezolucioni: Full HD
Ekrani: 2.7'' TFT
Kamera ofron mundësinë për të shfaqur të dyja kamerat njëkohesisht në ekran.
Kamera filmon në një kënd 170°
Suporton Kartë Memorie deri 32 GB
Mikrofon i integruar
Sasi e limituar
Cmimi në ofertë 4800 Lek (Fitoni 96Pikë për këtë blerje)
Transport në të gjithë Shqipërinë
Kontakt: +355 697001001
🤩 CDO DITË OFERTA 🤩
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.