Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/OKAZION Garazhde RrugaKryesore Plazhit Durres
OKAZION Garazhde RrugaKryesore Plazhit Durres
35000 Euro
Postuar më 18.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Xh

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Xh

+355 69 301 6464

  • Cmimi: 35000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shiten garazhde, buze rruges kryesore te plazhit, prane Rrotes Kuqe.
Ne total jane 5 garazhde, me nje siperfaqje totale 70m2.
Garazhet jane secili me Certifikate Pronesie me vete.
Cmimi per te 5-te garazhet eshte 35 000 Euro i diskutushem.
Garazhet mund dhe te ndahen, dhe te shiten dhe 1 nga 1.
Cmimi per 1 garazh eshte 7500 Euro.
Garazhet jane pa mur ndares, i cili ndertohet sipas nevojave te personit qe i blen, nga vete bleresi.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.