Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Okazion Dysheku Confort 299€
Okazion Dysheku Confort 299€
299 Euro
Postuar më 11.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 299 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
J’u prezantojme me modelin e dyshekut ⭐️ #COMFORT⭐️

Ne cmim #promocional⤵️
Permasa standarte e dyshekut dopio 190x160 nga
❌399€❌ behet ✅299€✅

🇮🇹Made in Italy🇮🇹
❇️Trashesi 40cm
❇️Me 4 zona #komforti mundeson qendrimin drejt te shpines dhe ju nuk do te keni dhimbje pas zgjimit
❇️Syngjer #memory dhe sfyngjer #memory #AEROFARM
❇️Sfyngjer #Ecocell
❇️Trajtimi CleanEffect Essential, pra dysheku #COMFORT j’u mbron nga #parazitet qe shkaktojne #alergji gjithashtu nga #bakteret dhe myku
❇️Me susta #pocket #spring j’u mundesojne #rehatine dhe #suportin maksimal per #trupin tuaj

#COMFORT eshte dysheku #ideal qe mund t’i dhuroni #vetes, #familjes apo nje njeriu tuaj te #dashur

Porosit #online dhe paguaj ne #dorezim
Inbox📩 📲0692054123

✅Paguani edhe me #keste
✅J’u duhet vetem karta juaj e #identitetit
✅Aplikimi perfundon brenda 7 #minutave

#Orari⤵️
E hene e shtune -> 8:30 - 19:00
E diele -> 8:30 - 12:00

#Adresa📍Mbikalimi shkozetit,rrotonta e kenetes,unaza e re #Durres
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.