Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/OKAZION 2+1 Kisha Shen Leonor KOMUNA E PARISI
OKAZION 2+1 Kisha Shen Leonor KOMUNA E PARISI
112000 Euro
Postuar më 12.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Tana

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Tana

+355 67 719 8203

  • Cmimi: 112000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Në shitje apartament 2+1+1WC+2 Ballkone Mbi Kristal Center - Fiks te Parku Eleonorës - Sa Shkon te Market Aldi - Rruga Mustafa Matohiti - Tiranë
Pallati është vit ndërtim 2014 pallat 6 katësh me 4 hyrje për kat dhe me shkallë të gjera. Ashensori është 4 vendësh me çip. Pallati është i mirëmbajtur me administrator dhe pamje mbi qyetetin e Tiranës. Apartamenti është në katin e 3-të ose 2 Banim. Apartamenti shitet i mobiluar. Apartamenti ka planimteri shumë të mirë, ndriçim të mirë dhe pamje panoramike nga Tirana. Muret janë të lyera dhe të patinuara.Apartamenti është i shtruar me pllaka të mira salloni është i kompletuar me perde, tv plazëm, kënd kuzhina është me kundrabufe të mirë me sobë, pianurë aspirator. Dhomat e gjumit të kompletuara me krevat dhe dollape.Tualeti i mirë, me aspirator.

Të dhënat e ndarjes

- 1 Sallon + Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 1 korridor
- 2 Ballkone
- Sipërfaqe Total : 106 m2
- Sipërfaqe Përbashkët : 18.4 m2
- Sipërfaqe neto: 87.6 m2
- Sipërfaqe në hipotekë : 87.6 m2
- Kati : 3
- Pallat i Ri : 2014 vit ndërtimi
- Katet e Pallatit : 6

- Apartamenti ka goxha hapsirë lartësi dhe 2 ballkone të mëdhenj
- Zona është e qetë, familjare, ajëri pastër, çdo fasilitet i mundshëm është afër pallatit, parqe, dyqane, markete, supermarkete, minibashki, qendra Tregtare ( kristal center) universitete ( marlin barleti)
- Akses shumë të shpejt me transportin publik në zonë kalon linja urbane Kodra e Diellit - Qendër - Allias
- Lidhet shumë shpejt me autostradën 2 min larg TEG 5 larg QTU
- Apartament me çmim okazion me 1000€/m2 ku në zonë pallate të reja shesin 1300-1400€/m2
- Mundësi e mirë dhe investimi pasi jepet shumë thjeshtë me qera kërkesa është e lartë.
- Parkim ka me kartë rezidenti ose duke marr me qera te pallatet rreth e rrotull.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.