Elektronika/Aksesorë/Okazion! Shitet Canon EOS 500 D
Okazion! Shitet Canon EOS 500 D
55000 Lek
Postuar më 15.06.2022
Njoftim i Verifikuar
dodanardi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

dodanardi

+355672053331

  • Cmimi: 55000 Lek
  • Kategoria: Aksesorë
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet Shitet Canon EOS 500 D per arsye mosperdorimi.

E shoqeruar me lente 58 mm dhe lente zoom 70-300 mm.
Foto perfekte.
Ju lutem vetem telefonata te interesuar serioz.
Faleminderit
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.