Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion! Shitet 1+1 ne Vlore Orikum
Okazion! Shitet 1+1 ne Vlore Orikum
50000 Euro
Postuar më 03.11.2021
Njoftim i Verifikuar
Orikum

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Orikum

+355683283893

  • Cmimi: 50000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Vlorë Shqipëri
Shitet apartament 1+1 me hipoteke dhe certifikate pronesie,siperfaqe totale 82.3 meter katror,kati i katert,me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne qender te Orikumit, 800 meter larg detit.Pozicioni i tij ben qe ai te jete i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere.Ka dy ballkone te mbyllur me duralumin dopioxham dhe sita mbrojtese.
Shitet i mobiluar si ne foto.
Apartamenti eshte vertet shume komod!
Eshte nje investim ideal pasi zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe me kryesorja eshte qetesia dhe ajri i paster.
Apartamenti ka mundesi te modifikohet edhe ne 2+1.
Ju ftojme ta vizitoni nga afer!
Cmimi 50000 euro i mobiluar ose me marreveshje shitet pa mobilim.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.