Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Okazion!! Karrige per ambjente te jashteme
Okazion!! Karrige per ambjente te jashteme
1280 Euro
Postuar më 23.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Ernalda

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ernalda

0683911243

  • Cmimi: 1280 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shiten 7 sete me karrige per ambjente te jashteme.
Vetem 10 dite te perdorura. Me dy ngjyra blu dhe te verdhe.
Seti permban 1 tavoline me 4 karrige se bashku me sfyngjeret.

Cmimi OKAZION
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.