Modë e Sport/Paisje Sportive/Oferte Shitet nje Orbitrek gjysem profesional
Oferte Shitet nje Orbitrek gjysem profesional
33000 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 33000 Lek
  • Kategoria: Paisje Sportive
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet nje orbitrek gjysem profesional i sapo ardhur nga Gjermania.Aparatura mat kohen,shpejtesine,kalorite dhe pulsin e zemres.Çmimi 33000lek
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.