Elektronika/Audio Video e CCTV/Oferte Kamera HD 360Grade Wifi
Oferte Kamera HD 360Grade Wifi
5400 Lek
Postuar më 13.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 5400 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Shitet P2P Phone Camera
Funksionet :

IP HD Camera
Thirrje nga Telefoni drejt Kamerës dhe e kundërta (VIDEO CALL)
Mundësi shikimi nga Telefoni PA IP STATIKE
Mundësi regjistrimi me USB dhe Memory Card
Rrotullim 360*
Lidhje LAN dhe WIFI ( Pa Kabëll )
Rezolucion HD
E përshtatshme për ambjente biznesi dhe familjesh ( Për femijë dhe të moshuar )
Sasi e limituar
Cmimi në ofertë 5,400 Lek
Transport në të gjithë Shqipërinë
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.