Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Ne shitje truall prej 840m2 ne Golem
Ne shitje truall prej 840m2 ne Golem
84000 Euro
Postuar më 23.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 84000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 NĂ« Shitje Truall, nĂ« Golem
📐 SipĂ«rfaqja: 840 mÂČ
📂 Me ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
🔮 NĂ« njĂ« zonĂ« mjaft tĂ« qetĂ« dhe tĂ« preferuar
✅ E pĂ«rshtatshme pĂ«r ndĂ«rtimin e shtĂ«piave private dhe bizneseve
🌊 Me pamje nga deti
đŸ’¶ Çmimi: 84.000 Euro
📍Adresa: Nga pjesa e sipĂ«rme e AutostradĂ«s, nĂ« zonĂ«n e Golemit
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.