Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Mobileri marinari
Mobileri marinari
0 Lek
Postuar më 11.03.2022
Njoftim i Verifikuar
xhesi805

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

xhesi805

0682318925

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Mobileri marinari
Prodhojme mobileje me porosi sipas deshires tuja
Kemi 10 vite eksperjence
Siguri dhe cilesi, korrektesi 100% nr telefonit(0692318925)
Dhoma gjumi
Kuzhina
Kende , tavolina, karrige
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.