Automjete/Makina/Mercedes V Class 250 CDI Bluetec Luxury Line
Mercedes V Class 250 CDI Bluetec Luxury Line
29500 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Armir

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Armir

+355696117484

 • Cmimi: 29500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: V-Class
 • Viti: 2015
 • KM: 195000
 • Karburanti: NaftĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Mini Furgon
 • Targa: TĂ« Huaja
🇹🇭Mercedes V Class 250 cdi Avantgarde BlueTec Luxury Line🇹🇭
đŸ·Vit prodhimi 2015 (12.2014)
đŸ·Motorr 250 cdi BlueTec
đŸ·Biturbo
đŸ·Kambio Automat 7-G
đŸ·Fuqia motorrike 204 PS
đŸ·Emetimi Gazrave Euro 6b
đŸ·BlueTec ADD Blue
đŸ·Agility Amortizator elektrik sipas sistemit te drejtimit Sport/Comfort
đŸ·Full Led para/pas
đŸ·Inteligent Light
đŸ·Distronic Plus (ruan distancen ne autostrade)
đŸ·Park assist Kamer 360 grade
đŸ·Navigador GPS
đŸ·CD player MP3/AUX/USB/Memory Card/HDD
đŸ·Bluetooth Audio
đŸ·Bluetooth Phone
đŸ·ECO System fiket ne semafor
đŸ·Vip transport 8 vendesh
đŸ·Interior Light ne kroskot dhe ne kabine
đŸ·Tavan kamosh me ndricim
đŸ·Dyer anesore me elektrike + pultin e makines
đŸ·Kompiuter bordi
đŸ·Komanda ne timon F1
đŸ·Klimatronic AC Bizonale
đŸ·Sendile me ngrohje
đŸ·Sendile me fryerje
đŸ·Frena dore elektrike
đŸ·Pasqyra me palosje
đŸ·Ganxhe per terheqje karreli
đŸ·Goma 18” Disqe AMG Origjinale
đŸ·Xhama te zi origjinal
đŸ·Sendilet pas te levizshme sipas deshires
đŸ·197200 km te certifikuara
đŸ·2 Celesa
đŸ·Importuar nga Zvicra 🇹🇭
đŸ·Dogane (TVSH) e paguar
đŸ·Cmimi : 29500 euro đŸ’¶
📍 Adresa : 4-Rruget e Shijakut (Durres)
đŸ“Č Kontakt : 0696117484
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.