Automjete/Makina/Mercedes Benz GLK 250 BlueTec PANORAMA
Mercedes Benz GLK 250 BlueTec PANORAMA
16400 Euro
Postuar më 17.11.2022
Njoftim i Verifikuar
Alvaro

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Alvaro

+355692792717

 • Cmimi: 16400 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: GLK-Class
 • Viti: 2013
 • KM: 220000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: SUV
 • Targa: Shqipëtare
SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec PANORAMIC

•Viti 2013
•Nafte ( 2149cc )
•Kambio Automatike
•Marshe F1
•220.000 km origjinale ( me te drejte kontrolli )
•Tavan xhami PANORAMIC
•Pilot automatik (Tempomat)
•Aux,Navi,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale
•Interiori Lekure ( LEATHER - GRAY (128A)
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje me memorje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj origjinal
•Bagazhi me hapje automatike me buton
•Fener Bi-Xenon Intelligent light
•Gomat e reja📂Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
•Disponojme foto qe nga momenti i blerjes.


📞+355692792717 (Tel & WhatsApp)⁣

💶 16.400 € (i diskutueshem)

📍Durres
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.