Punësim e Biznes/Bashkëpunime/Mbyllet restoranti Gjithshka ne shitje
Mbyllet restoranti Gjithshka ne shitje
200 Lek
Postuar më 14.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 200 Lek
  • Kategoria: Bashkëpunime
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Mbyllet restorant ODA ne Durres. Gjithshka ne shitje , nen kosto. Kendi i gatimit,(sobe, frigorifer freskues dhe ngrires, grirese mishi, zgare, lavastovilje, lavapjate, tavolina pune e banak etj) tavolina klienti, karrige, poltrone, piktura, abazhure, pjata e pjatanca, gota, luge e pirunj, tava kuzhine etj.., gjithshka qe mban nje restorant. Cmim i diskutueshem. Per me shume info lutem kontaktoni +355695233376
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.