Elektronika/Kompjutera/MacBook Pro with Touch Bar 2020 256 GB SSd
MacBook Pro with Touch Bar 2020 256 GB SSd
1500 Euro
Postuar më 15.06.2022
Njoftim i Verifikuar
dodanardi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

dodanardi

+355672053331

  • Cmimi: 1500 Euro
  • Kategoria: Kompjutera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitjet Macbook 13 inc, me pak se nje muaj i perdorur.
Shoqerohet me kuti dhe aksesoret perkates.
Gjendja 10/10.
I bler me fature ne mbreteri te bashkuar nga vet une.
Produkti shoqerohet edhe me faturen blerese.

Te dhena:

RAM: 8 GB / Storage: 256 GB SSD
Battery life: Up to 20 hours
Retina display
macOS 11.0 Big Sur
Apple M1 chip
Mouse i fundit nga Apple.

Ky eshte linku i produktit qe kam ble: https://www.currys.co.uk/products/apple-macbook-pro-13.3-2020-m1-256-gb-ssd-space-grey-10216304.html

Doganen e kam paguar une.


Ju lutem vetem telefonata serioze: 0672053331
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.