LOKAL
220000 Euro
Postuar më 11.03.2022
Njoftim i Verifikuar
DeshatiDorian

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

DeshatiDorian

+355697066619

  • Cmimi: 220000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet ambient biznesi (Lokal) te Rruga e Barrikadave , Tiran. Ambienti ka siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne zone mjaft te favorshme. Eshte ne gjendje pune dhe ndodhet buze rruge kryesore.

Cmimi i shitjes eshte 1800 Euro/m2.

Per te pare pronen nga afer dhe me shume informacion mund te kontaktoni ne +355697066619/+355697066691
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.