Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Kuzhina me porosi duke filluar nga 19 000 Lek
Kuzhina me porosi duke filluar nga 19 000 Lek
19000 Lek
Postuar më 11.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 19000 Lek
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
#Kuzhina me #porosi duke filluar nga ✅19 000 lek✅ metri linear

#Transport #montim #DURRES #TIRANE #FALAS

✅Brenda #cmimit ofrojme marjen e #masave dhe prezantimin e #skices
✅Material #melamin #emtief #akrilik
✅Permasat dhe ngjyrat sipas #deshires

#Kontakt Inbox📩 📲0692054123

✅Paguani edhe me #keste
✅J’u duhet vetem karta juaj e #identitetit
✅Aplikimi perfundon brenda 7 #minutave

#Orari⤵️
E hene e shtune -> 8:30 - 19:00
E diele -> 8:30 - 12:00

#Adresa📍Mbikalimi shkozetit,rrotonta e kenetes,unaza e re #Durres🚘
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.