Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Kurse per gjuhen angleze QTA
Kurse per gjuhen angleze QTA
0 Lek
Postuar më 28.10.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Regjistrimet janë hapur. Mirëpresim të gjithë nxënësit dhe studentët 👨‍🎓 që duan të fillojnë ose të përmirësojnë njohuritë e tyrë në gjuhën Angleze. 🇬🇧
Kurset zhvillohet në të gjitha nivelet, si në grup 🧑‍🤝‍🧑 edhe individual. 🧍
Për më shumë informacione, ju ftojmë të na kontaktoni në numrat e telefonit 📲+355698778837 / 📲 +355692078837 ose të na vizitoni në qendrën tonë e cila ndodhet në 📍 rrugën "Bilal Konxholli", afër Selvisë në Tiranë.
Ju mirëpresim!
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.