Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Kurse ne gjuhen gjermane
Kurse ne gjuhen gjermane
0 Lek
Postuar më 28.10.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Tashmë të mësosh gjuhën gjermane 🇩🇪 nuk do të jetë më e vështirë. QTA ofron kurse të gjuhës gjermane në të gjithë nivelet dhe për të gjithë grupmoshat ✨ që zhvillohen nga pedagog 👨‍🏫 shumë vjeçare në mësimdhënien e gjuhës gjermane.
Nxitoni të regjistroheni!
Për më shumë informacione, na kontaktoni në DM ose në numrat tanë të telefonit ☎️ +355698778837 / +355692078837
📍 Adresa: Rruga 'Bilal Konxholli', afër Selvisë, Tiranë.
Ju mirëpresim!
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.