Kondicionere HAIER
600 Euro
Postuar më 30.05.2022
Njoftim i Verifikuar
elektroshtepiakesula

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

elektroshtepiakesula

+355696666061

  • Cmimi: 600 Euro
  • Kategoria: Elektroshtëpiake
  • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
POROSIT TANI +355696666061
Kondicioner HAIER
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!!
👉🏻Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️
♻️Gaz Elologjikë R32
Kapaciteti 9000 BTU 12000BTU 18000BTU 24000BTU
Klasi Energjisë A+++/A++ 💡
Inverter
Filtra Antibakteriale 🦠
36 Muaj Garanci 😎
Cilësi e Garantuar 👌
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.