Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Kerkohet KAMARIERE dhe BANAKIERE
Kerkohet KAMARIERE dhe BANAKIERE
30000 Lek
Postuar më 03.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Glen&Xheis

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Glen&Xheis

+355676012156

  • Cmimi: 30000 Lek
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Kerkohet KAMARIER/E dhe BANAKIER/E.
Kriteret:
Me eksperience te meparshme pune
Te jete i/e komunikueshem/e
Te jete i/e perpikte ne orar
Gjuha e huaj perben avantazh

Ofrohen:
Pagese e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Jeni te mirepritura te na kontaktoni ne:
Cel.: 0676012156
E-mail: [email protected]

Adresa: Rruga "Ali Pashe Gucia" prane gjimnazit "Partizani"
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.