Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Kendi KATERINA per vetem 799Euro
Kendi KATERINA per vetem 799Euro
799 Euro
Postuar më 11.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 799 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
#Kendi #KATERINA per #vetem 🔆799🔆euro

🔆#Permasat dhe #ngjyrat me porosi sipas #deshires
🔆Super #kualitet dhe me nje disaigner te #perkryer
🔆Teper i #rehatshem
🔆Te dyja anet behen #krevat
🔆Secila pjese e kendit eshte me #mekanizem duke j’u ofruar keshtu nje qendrim sa me te #rehatshem dhe 100% komod
🔆#Sfyngjeri 6000
🔆Cope shume cilesore #mikrofiber

Porosit #ONLINE
Inbox📩
📲0692054123

✅Paguani edhe me #keste
✅J’u duhet vetem karta juaj e #identitetit
✅Aplikimi perfundon brenda 7 #minutave

#Adresa 📍Mbikalimi shkozetit,rrotonta e kenetes,unaza e re #Durres🚘
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.