Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila me Qera/JEPET ME QIRA KATI I 2 NJE VILE!
JEPET ME QIRA KATI I 2 NJE VILE!
200 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 200 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile mbrapa Galaktikut. Ne hyrje ka nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 dhom gjumi,1tualet . Apartamenti ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim. Jeper per qira afatgjate dhe eshte i mobiluar.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.