Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/JEPET ME QIRA GARZIONERE NE PLAZH!
JEPET ME QIRA GARZIONERE NE PLAZH!
200 Euro
Postuar më 25.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 200 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Garzoniera ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime shume cilesore ne pazh, Durres. Organizohet ne nje dhome ndenje+kuzhine dhe nje tualet. Disponon ne certifikate 42m2. Jepet me qira per periudha afatgjata.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683286628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.