Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE BASHKIA!
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE BASHKIA!
180 Euro
Postuar më 22.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 180 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor afer Gjykates. Ne hyrje ka nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi,1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim. Jeper per qira afatgjate dhe eshte i pamobiluar pervec kuzhines.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontatoni!
Cel/Whp: +355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.