Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE BLUE STA
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE BLUE STA
300 Euro
Postuar më 29.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 300 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim prane Bluestarit . Organizohet nga 1 dhome ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne nje pozicion teper te mire dhe shume te pershtatshem per nje jetese sa me komode . Apartamenti jepet per qira afatgjata.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.