Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
200 Euro
Postuar më 25.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 200 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-ter te nje palliti te ri pran “Murrizit” ne Golem. Organizohet ne 1 korridor qe ben shpendarjen ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te pelqyer per banim dhe ndodhet ne vije te pare me detin. Ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me te mire gjate gjith vitit. Preferohet te jepet me qira per periudha afatgjara.

Per me teper informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.