Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/jepet me qera shtepi te kompleksi dinamo
jepet me qera shtepi te kompleksi dinamo
380 Euro
Postuar më 18.12.2020
Njoftim i Verifikuar
ines

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ines

0688577638

  • Cmimi: 380 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 110m2 .Ndodhet ne katin e 3.2dhoma dhe 1kuzhin.Me mobilim luksoz .Çmimi:380euro ne muaj
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.