Jepet me qera dhe per
1200 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
irisoftproperties2022

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

irisoftproperties2022

0694050456

  • Cmimi: 1200 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Zona/Rruga : Rr. kosovarve


☎️Për më shumë informacion: +355694050456
Jepet biznes përqera/shitje.
I mobiluar me te gjitha orendit
I pershtatshem per cdo llojë aktiviteti
Kati i parë
Siperfaqe 180m2
Dsponon hipotek.
Cmim :1200 euro
Për shitje 30.000 euro
Ndodhet tek Rr. e Kosovarve

☎️Për më shumë informacion: +355694050456
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.