Jepet me qera
23000 Lek
Postuar më 05.08.2022
Njoftim i Verifikuar
Hashim

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Hashim

+355674714106

  • Cmimi: 23000 Lek
  • Kategoria: Shtëpi e Vila me Qera
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shtepi private me qira, rruga Gavril Dara Yzberisht, pas Fabrikes se Qelqit.
E organizuar ne dhome ndenje bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, koridor si edhe nje verande te madhe.
Totalisht e mobiluar, uje dhe drita 24 ore. Cmimi 230mije lek ne muaj. Kontakt 0683795602. Vetem per familjare.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.