Jepet ambienti me qera
700 Euro
Postuar më 04.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Petrit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Petrit

+355699883320

  • Cmimi: 700 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Ambient 110m^ Mjaft i pershtatshem per zyra, magazine, call center, etj. Te gjitha instalime elektrike dhe tubacione te ujit te bera, dyshemeja e parregulluar sepse kane qene bilardo por jemi te gatshem per cdo lloj bashkpunimi per pjesen e rregullimit te ambientit, cmimi i diskutueshem
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.