Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila me Qera/Jap shtepi me qera ose shitje Sauk i Vjeter
Jap shtepi me qera ose shitje Sauk i Vjeter
500 Euro
Postuar më 01.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Skender

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Skender

+355686032430

  • Cmimi: 500 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila me Qera
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jepet me qera ose ne shitje shtepi private 3 kateshe tek mbikalimi i Saukut te Vjeter. Shtepia ka 2 kate banimi (kati i dyte dhe i trete) dhe kati i pare me 2 garazhe, si dhe nje oborr te bollshem. Shtepia eshte e perbere nga 5 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhina, 2 banjo dhe 5 ballkone (secila dhome ka ballkonin e vet). Cdo dhome eshte e shtruar ne laminat. Zona eshte shume e qete dhe ajri i pester. Shtepia lirohet me 1 nentor dhe jepet bosh vetem me kundrabufe. Qeraja eshte 500€, ndersa cmimi i shitjes eshte i diskutueshem (eshte e paisur me te gjitha dokumentat e nevojshme te pronesise).
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.