Elektronika/Telefona Celular/iPhone 12 Pro Max 128GB
iPhone 12 Pro Max 128GB
945 Euro
Postuar më 14.06.2021
Njoftim i Verifikuar
ivi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ivi

+355693368010

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.

Postuar nga ivi

Kontakto Shitësin

  • Cmimi: 945 Euro
  • Kategoria: Telefona Celular
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
iPhone 12 Pro Max 128GB
I ri i kutis me 2 Vite Garanci
Cmimi me i lir ne treg
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.