Hypertea
4800 Lek
Postuar më 12.01.2022
Njoftim i Verifikuar
ismeklajdi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ismeklajdi

+355696330001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 4800 Lek
  • Kategoria: Kozmetikë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Hipertea ©
- tension normal të gjakut që me përdorim të parë.
Rezultat që zgjat.
Ai shënjestrën shkakun e sëmundjes, duke zvogëluar rrezikun e goditjeve në tru dhe infarktit në zero!

Normalizon presionin e gjakut brenda 6 orëve të para për shkak të bioflavonoideve.

Rivendos gjendjen dhe elasticitetin e enëve të gjakut brenda 1 regjimi trajtimi.

E sigurt për çdo moshë. Efektive gjatë fazave 1, 2 dhe 3 të hipertensionit.

Kontrolloje veten!
A vuani nga të paktën një nga simptomat e mëposhtme?

Dhimbje koke

Rritje e rrahjeve të zemrës

Njolla të zeza para syve (notues syri)

Lodhje kronike

Apati, acarim, përgjumje

Edemë e fytyrës

Shikim të paqartë

Gishta të mpirë dhe të ftohtë

Hiperhidrozë

Rritje të presionit të gjakut
KY ËSHTË HIPERTENSIONI!
E rëndësishme!
67% e pacientëve me hipertension në Shqipëri nuk e kanë idenë se janë të sëmurë.

Metoda e përdorimit:
Hidhni 1 lugë çaji me 200 ml ujë dhe ziejeni. Shijoni pijen e përfituar. Pijeni 3 herë në ditë pas buke pa sheqer shtesë.

MENYRA E KONTAKTIT VETEM ME WHATS' APP MESAZHE!
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.